20-12-2014 07:06:55 Daca sunteti martorul unor evenimente va rugam sa ne contactati la:

Rss Sport.Botosani.ro

Sportivul Saptamanii

CSS Botosani `97 a invins pe LPS Suceava si se mentine lider! O mamica a facut scandal!

Liga 1

BRASOV JUNIOR`S CUP / STEAUA e STEAUA! Botosanenii invinsi cu 2-0, dupa 0-0 la pauza - GALERIE FOTO

Autor: stiri.botosani.ro  Publicat: 13-08-2011
Video (0)   Foto (1)   Comentarii (0)   Vizualizari (1328)

CSS Botosani U15, antrenati de prof. Daniel Schiopu si-a incercat astazi norocul de a se califica in semifinalele Brasov Junior`s Cup.

Botosanenii nu au intrat pe teren timizi si au aratat stelistirlor ca nu au terminat pe locul 1 in grupa intamplator. Miculaiciuc a avut prima mare ocazie de a marcat, dar portarul experimentat si foarte inalt al bucurestenilor. Inainte de finalul primei reprize, Andrei Burlacu a avut un sut periculos, dar mingea a trecut putin peste poarta.

Efortul depus ieri dupa amiaza cu Sportul Studentesc s-a simtit in repriza a doua, atunci cand nu prea au ajuns la poarta adversa. In schimb Steaua Bucuresti a marcat doua goluri pe fondul greselilor fundasilor botosaneni.

In aceasta dupa amiaza, la ora 17:00, CSS Botosani va juca impotriva altei echipe experimentate, Politehnica Iasi, care a pierdut la lovituri de la 11 m meciul cu Poli Timisoara. CSS-ul va lupta pentru locurile 5-8, daca pierde joaca ultimul meci pentru locurile 7-8, iar daca invinge lupta pentru locurile 5-6.